KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8761146

nr 876 1146

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Stämpelsignerad, Galärvarvet, motivet: 19x40

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 17 februari 2014
kl 20:28:14

  • Tema
  • 17 feb

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell